Jesteśmy przedsiębiorstwem
działającym z powodzeniem


od 17 lat na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych.Dołącz do nas

Zajmujemy się skupem wszelkiego rodzaju katalizatorów nowych, używanych, zużytych, sprawnych i uszkodzonych, z blokami ceramicznymi, metalowymi oraz filtrów cząstek stałych fap/dpf, a także monolitu.

Nasza oferta skupu katalizatorów i monolitu skierowana jest do dostawców indywidualnych jak i hurtowych.
Dzięki doświadczeniu w branży skupu katalizatorów, wysokiej pozycji na rynku oraz najnowocześniejszemu sprzętowi jesteśmy w stanie zaproponować państwu najwyższe ceny skupu katalizatorów oraz monolitu. Posiadamy profesjonalna linie do rozbierania katalizatorów oraz ich dalszego przetwarzania z całym zapleczem laboratoryjnym umożliwiającym dokładną i rzetelną wycenę. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy współpracując z nami mogą państwo liczyć na fachowa i profesjonalną obsługę, a oferowane przez nas warunki współpracy są jednymi z najlepszych na rynku skupu katalizatorów. Indywidualnie do każdego klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta możemy się pochwalić dużą ilością zadowolonych klientów.

Płacimy zawsze gotówka lub na życzenie klienta przelewem, wstawiamy wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące sprzedaży katalizatorów.


O firmie

O firmie - 1_1.jpg