Skup katalizatorów

Chcesz pozbyć się katalizatora?Chcesz pozbyć się katalizatora i zyskać odpowiednią cenę? Sprawdź naszą ofertę – Kat-Recykling to lider rynku, współpracujący zarówno z Klientami indywidualnymi, jak również firmami. Realizujemy zlecenia na Śląsku, a także w całej Polsce i za granicą

Jak działamy?Wyceniamy każdy egzemplarz osobno. Sprawdzamy czy wkład katalizatora jest cały czy uszkodzony. Odczytujemy jego numery, po których otrzymujemy informację o zawartości metali szlachetnych i w oparciu o nią ustalamy cenę. Kwota, jaką Państwo otrzymacie, jest również zależna od aktualnych kursów metali szlachetnych na giełdach światowych oraz kursów walut.

W przypadku podzespołówW przypadku podzespołów z wkładem metalowym ich cena zależy od ich wagi są one przycinane przy wkładzie pozbawiane dodatkowych obudów i ważone.

Korzyści ze współpracyNajlepsze ceny na rynku za sprzedane katalizatory. Bezproblemowy kontakt i minimum formalności. Profesjonalna obsługa. Fachowe doradztwo. Klarowne warunki współpracy oraz indywidualna wycena,. Zapłata gotówką lub przelewem. Wszelkie niezbędne dokumenty wystawiane Klientowi.


kontakt z nami +48 570 106 101